شرایط و قوانین خرید از فروشگاه اینترنتی سپاس پت

ضمن تشکر از انتخاب فروشگاه اینترنتی سپاس پت ، از آنجا که استفاده از این سایت به هر شکل به معنای قبول شرایط مندرج در بخش قوانین سپاس پت است ، توصیه می شود آن را به دقت مطالعه فرمایید.
توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین سپاس پت از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

ماده ۱ : تعاریف

در این بخش واژه هایی که در متن قوانین مورد استفاده قرار می گیرند، تعریف می شوند.
• فروشگاه : فروشگاه اینترنتی سپاس پت
• سایت : وب سایت فروشگاه اینترنتی سپاس پت به آدرس www.sepaspet.com
• محتوای سایت : شامل قیمت، متن، عکس، فیلم و مشخصات فنی محصولات یا کلیه مقالات و اخبار درج شده در سایت و وبلاگ می باشد.
• کاربر : هر فردی که از طریق اینترنت وارد سایت سپاس پت شده باشد، کاربر تلقی می شود.
• عضو : کاربری که به عضویت اولیه یا کامل سایت درآمده باشد، عضو تلقی می شود.
• مشتری : کاربر یا عضوی که از سایت خرید می نماید.
• سفارش : کالا یا کالاهایی که مشتری انتخاب و قصد خرید آنها را اعلام می نماید.
• استعلام : ارسال سفارش از طرف مشتری برای بررسی موجود بودن کالاهای سفارش داده شده و بررسی تغییر قیمت احتمالی.

 

ماده ۲ : ایجاب و قبول سفارش

مشابه محیط فیزیکی، در محیط الکترونیکی نیز هر گونه داد و ستدی که انجام می گیرد، نشان دهنده وقوع یک عقد یا قرارداد می باشد. عقد یا قرارداد مطابق ماده ۱۸۳ قانون مدنی عبارتست از اینکه ” یک یا چند نفر در مقابل یک یا چند نفر دیگر تعهد بر امری نمایند و مورد قبول آنها باشد ” ؛ بر همین اساس قرارداد آنلاین نیز قراردادی است که از طریق “داده پیام” منعقد می گردد.
ایجاب، پیشنهاد انجام یک معامله به شخص دیگر است بطوریکه اگر پیشنهاد مزبور مورد قبول واقع گردد، عقد منعقد می گردد. قبول نیز عبارتست از اعلام رضایت به ایجاب ابراز شده برای انعقاد قرارداد. بنابراین هنگامی که ایجاب و قبول از طریق داده پیام انجام گیرد، یک قرارداد آنلاین منعقد شده است، لذا هنگامیکه مشتری سفارش خود را نهایی می نماید در واقع قرارداد منعقد شده است و ملزم به پرداخت وجه آن می باشد. توجه نمایید که صرف ایجاب برای ایجاب کننده تعهدی بوجود نمی آورد و وی می تواند ضمن ایجاب، مدت زمانی که در آن پیشنهاد پابرجاست یا سایر شروط را مشخص نماید.
با توجه به آنکه طبق روال کاری فروشگاه مرحله اول خرید، استعلام سفارش می باشد، پاسخ استعلام سفارش مشتری به منزله ایجاب و نهایی کردن سفارش توسط مشتری به منزله قبول است.
ثبت هر گونه سفارش به منزله آگاهی و قبول قوانین سایت بوده و لذا مشتری موظف است قبل از هر گونه ثبت سفارش این قوانین را به دقت مطالعه و در صورتیکه با آنها موافق است، سفارش خود را ثبت نماید.
کاربران برای خرید از سایت باید دارای سن قانونی (۱۸ سال تمام) بوده یا از طریق والدین یا قیم قانونی خود اقدام به خرید از سایت نمایند.

 

ماده ۳ : مراحل ثبت سفارش و خرید

کالاهای عرضه شده در فروشگاه سپاس پت شامل دو بخش می باشند ، بخش اول کالاهایی است که در سایت سپاس پت موجود است و پس از خرید کاربر طبق روند عادی ارسالی ها ارسال خواهند شد و بخش دوم نیز کالاهایی است که نیاز به زمان آماده سازی دارند که این محصولات پس از تولید و مونتاژ پس از ثبت سفارش خریدار طی زمان حدودی واحد تولید مشخص خواهد شد که حدود زمان آماده سازی نیز در توضیحات محصول نیز درج میشود. این محصولات عبارتند از :
 
۱-محصولات قفس های بزرگ (قفس مبینا ، مبینا پلاس ، ققنوس ، ماریا پلاس (توقف تولید) ، مبینا پرو ، رویا ، سایدا و …) – زمان آماده سازی و ارسال سفارش پس از ثبت سفارش بین ۲۰ الی ۴۰ روز کاری است.
۲-لانه های چوبی طوطی سانان(تمامی محصولات لانه های چوبی پرندگان) – زمان آماده سازی و ارسال سفارش پس از ثبت سفارش بین ۱۰ الی ۲۰ روز کاری است.
۳-استند های طبیعی و پارک های بازی(تمامی محصولات استند های نچرال طبیعی و پارک های بازی چوبی) – زمان آماده سازی و ارسال سفارش پس از ثبت سفارش بین ۲۵ الی ۳۵ روز کاری است.
 
تبصره ۱ : در خصوص استند های طبیعی و پارک های بازی چوبی :
توجه داشته باشید بدیهی است با توجه به طبیعی بودن استندهای طبیعی نچرال و پارک های بازی ممکن است بین ۱۵ الی ۲۰ درصد تغییرات جزئی به نسبت عکس محصول ایجاد شود که خریدار با توجه به قبول این شرایط و آگاهانه خرید خود را ثبت می نماید و پس از دریافت در صورت مشاهده چنین تغییراتی حق هیچگونه جابجایی ، تغییرات در طرح ، مرجوعی سفارش و اعتراض را نخواهد داشت.
 
تبصره ۲ :  تمامی روزهای تعطیلات رسمی طبق قوانین و تقویم جمهوری اسلامی ایران و روز های جمعه در شمارش روزهای زمان آماده سازی تا ارسال سفارش خریدار محاسبه نمیشود.
تبصره ۳ :  جهت پیشبینی و در روند تولید نیز ممکن است تاخیر در زمان ارسالی ها و زمان آماده سازی برای ارسال سفارشات مشتری نیز گاها پیش آید که زمان پیش بینی شده تاخیر ۱۵ روز کاری میباشد که در صورت بروز هرگرونه مشکلات فنی ، به زمان آماده سازی محصولات در ماده ۳ موارد ۱،۲،۳ اضافه خواهد شد و مشتری گرامی در صورت بروز این گونه تاخیرات از سوی فروشگاه هیچ گونه حق اعتراض و پیگیری نخواهد داشت.

 

ماده ۴ : ثبت سفارش با عضویت در سایت سپاس پت

تمامی کاربران و مشتریان محترم برای خرید و ثبت سفارش ملزم به ثبت نام در سایت می باشند.
با ثبت این اطلاعات ،کاربران و مشتریان ضمن اطمینان از محفوظ بودن اطلاعات خود نزد فروشگاه ، به فروشگاه اختیار می دهند تا از این اطلاعات جهت برقراری ارتباط استفاده نماید.
توجه : مشتریان در هنگام ثبت سفارش باید سعی کنند اطلاعات خود را با دقت و به درستی وارد سایت نمایند ، در غیراینصورت مسئولیت بروز هر گونه مشکل و ضرر و زیان احتمالی بر عهده ایشان می باشد.
 

 

ماده ۵ : روش های پرداخت

فروشگاه سپاس پت تنها بصورت فروش اینترنتی (با دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی eNAMAD) از طریق وب سایت و یا پیج اینستاگرامی رسمی خود به آدرس @sepas_cage فروش داشته و محصولات خود را به مشتریان عرضه میکند و هیچگونه شعبه و یا فروشگاه حضوری ندارد لذا تمامی کاربران و مشتریان جهت خرید و تکمیل خرید لازمست کل وجه سفارش خود را بصورت آنلاین یا کارت به کارت پرداخت نمایند.

 

ماده ۶ : روش های ارسال سفارشات

روش های ارسال سفارشات سپاس پت بصورت کلی از طریق ( پست ، باربری ، اتوبوس ) برای شهرستان ها و در تهران و محدوده شهر تهران نیز بوسیله (اسنپ) و (وانت و اسنپ وانت) است.
فروشگاه اینترنتی سپاس پت هیچگونه ارسال رایگانی برای محصولات خود برای مشتری ندارد و تمامی هزینه های پستی ، باربری ، وانت و سایر روش های ارسال تماما بعهده خریدار است.
 
تبصره ۱ روش های ارسال و هزینه های ارسال :
وب سایت سپاس پت برای محصولات قابل ارسال از طریق پست مانند قفس های بازاری مبلغ پایه ۷۰ هزار تومان را بصورت اتوماتیک از کاربری دریافت می کند.
معمولا خرید محصولات کم وزن تر مانند دارو و مکمل و خوراک از ۴۰ هزار تومان برای شهرستان ها کمتر می شود و در این صورت پس از تحویل و مشخص شدن هزینه ارسال مشتری در صورتی که هزینه ارسال آن مشتری کمتر از ۴۰ هزار تومان بوده باشد مبلغ مانده را به کیف پول حساب کاربری و یا شماره کارت مطابق با نام و نام خانوادگی خریدار پس از ۷۲ ساعت برگشت خواهد داد و در صورتی که هزینه ارسال بیشتر از ۴۰ هزار تومان شود سپاس پت قبل از ارائه کد رهگیری به خریدار ، از خریدار دریافت خواهد کرد.
 
توضیحات بیشتر قوانین و مقررات ، هزینه های ارسال و روش های ارسال با توضیحات کامل در این لینک قابل مشاهده است و توصیه میشود کاربر با دقت بصورت کامل مطالعه نماید چرا که این قوانین و مقررات نیز به منزله پذیرفتن تمامی شرایط قوانین و مقررات ارسالی در ماده ۶ از سوی کاربرخواهد بود و در صورت عدم مشاهده حق هیچ گونه اعتراضی را از خود سلب می نماید.
خرید های زیر ۲۰۰ هزار تومان در صورتی که هزینه بسته بندی نداشته باشد با تیپاکس بصورت پسکرایه ارسال میگردد

 

ماده ۷ : مدت زمان تحویل سفارشات

مدت زمان تمامی سفارشات پستی گروه تولیدی سپاس ۲ (دو) نوبت در هفته دوشنبه و چهارشنبه است و پس از تحویل کالا توسط سپاس پت به شرکت پست به مقصد کالا معمولاً ۱ تا ۳ روز کاری بعد کالا را به مقصد خواهند رساند.
 
سفارشات شهر تهران و محدوده تهران (اسنپ،اسنپ وانت، وانت) : مدت زمان ارسال سفارشات در شهر تهران (اسنپ) بصورت فوری در کمتر از ۲۴ ساعت پس از نهایی کردن سفارش ، و حداکثر در بازه زمانی یک الی دو روز کاری پس از نهایی کردن سفارش می باشد.
 
سفارشات شهرستان ها (پست،باربری،اتوبوس) : تمامی سفارشات پستی گروه تولیدی سپاس در ۲ (دو) نوبت در هفته دوشنبه و چهارشنبه ارسال میشوند و پس از تحویل کالا توسط سپاس پت به شرکت پست به مقصد کالا معمولاً ۱ تا ۳ روز کاری بعد کالا را به مقصد خواهند رساند.
 
تبصره ۱ مدت زمان تحویل سفارشات :
توضیحات بیشتر قوانین و مقررات ، مدت زمان تحویل سفارشات با توضیحات کامل در این لینک قابل مشاهده است و توصیه میشود کاربر با دقت بصورت کامل مطالعه نماید چرا که این قوانین و مقررات نیز به منزله پذیرفتن تمامی شرایط قوانین و مقررات مدت زمان تحویل سفارشات در ماده ۷ از سوی کاربرخواهد بود و در صورت عدم مشاهده حق هیچ گونه اعتراضی را از خود سلب می نماید.

 

ماده ۸ : نکات مهم هنگام تحویل سفارش توسط خریداران

۱ ) تمامی خریداران محترم موظف هستند هنگام تحویل گرفتن سفارش و قبل از بازکردن بسته بندی ، مشخصات کالای سفارش داده شده را با کالای تحویلی مطابقت داده و در صورت مغایرت از تحویل گرفتن آن خودداری نماید.

۲ ) در صورتی که بسته بندی کالا دارای مشکل یا ایراد ظاهری بوده و نشان از ضربه خوردگی یا مشکلات احتمالی داشته باشد ، مشتری باید از تحویل گرفتن آن خودداری نماید.
۳ ) در زمان ارسال کالا توسط شرکت پست و یا باربری و اتوبوس (انبار پایانه های اتوبوس) ، مشتریان محترم موظف هستند در حضور مامور پستی و قبل از امضاء رسید تحویل کالا ، از سلامت بسته بندی و سلامت ظاهری کالا مطمئن گردد و در صورتی که کالا از نظر بسته بندی و یا سلامت ظاهری ایرادی داشته باشد ، ضمن تحویل نگرفتن آن و درخواست صورتجلسه ، بلافاصله موضوع را به فروشگاه اطلاع دهد. در این موارد چنانچه مشتری بدون بررسی سلامت ظاهری ، رسید پستی یا باربری (بمنزله دریافت کالا بصورت صحیح و سالم) را امضاء نماید ، دیگر حق اعتراضی در مورد سلامت ظاهری کالا نخواهد داشت ، زیرا به دلیل آنکه مشتری شخصاً تایید نموده است که کالا را صحیح و سالم دریافت نموده است ، دیگر امکان هیچگونه پیگیری برای دریافت خسارت توسط مشتری وجود ندارد. در ضمن پرداخت خسارت بر عهده شرکت پست یا باربری بوده و سپاس پت صرفا سعی می کند پیگیری هایی بصورت موازی برای دریافت سریعتر خسارت مشتری انجام دهد.
۴ ) طبق دستورالعمل پلیس فتا در هنگام تحویل سفارشاتی که پرداخت آنها آنلاین بوده است ، ارائه کارت ملی مطابق با نام فرد سفارش دهنده ، اجباری است. چنانچه فردی که کالا را سفارش داده و پرداخت آن را بصورت آنلاین انجام داده ، تمایل داشته باشد کالا تحویل فرد دیگری گردد ، باید از طریق پنل ، ایمیل یا پیامک ، نام فرد تحویل گیرنده را به فروشگاه اعلام نماید،در غیر اینصورت فروشگاه کالا را تحویل نداده و در این موارد هزینه ارسال مجدد بر عهده مشتری خواهد بود.
۵ ) در صورت مرجوعی قفس به دلیل هزینه های پردازش و انبار داری مبلغ ۳۰% از مبلغ کل کسر میگردد و الباقی متعاقبا در صورتی نارضایتی از محصول به مشتری استرداد میگردد.
۶ ) به دلیل مسائل و مشکلات روی داده و بر اساس هماهنگی صورت گرفته با پلیس فتا و نیروی انتظامی ، تحویل کلیه سفارش ها درب ورودی ساختمان خواهد بود مگر مواردی که مشتریان محترم در هنگام ثبت سفارش ، درخواست حمل طبقات می نمایند.

 

ماده ۹ : امکان خطا در قیمت های سایت

سپاس پت همواره سعی می نماید که قیمتهای کالاها را به درستی و با حداقل خطا در سایت وارد نماید. اما از آنجائیکه این قیمتها توسط کارشناسان و اپراتورها وارد سایت می گردند ، همواره امکان خطای انسانی در ورود اطلاعات وجود خواهد داشت. لذا در مواقعی که این قیمتها به اشتباه وارد سایت شده باشند هیچگونه تعهدی برای فروشگاه برای فروش کالا به همان قیمت اشتباه ایجاد نخواهد نمود.
در این موارد اگر کالایی با قیمت اشتباه و پایین تر از قیمت واقعی برای مشتری فاکتور و ارسال شده باشد ، در صورتیکه سپاس پت محصول خریداری شده را برای مشتری ارسال ننموده باشد و در حال انجام و در صف ارسال باشد  ، می بایست ما به التفاوت وجه آن را به حساب فروشگاه سپاس پت واریز نماید و در صورتیکه کالا ارسال و به دست مشتری رسیده باشد و از بسته بندی خارج و در حال استفاده باشد ، می بایست ما به التفاوت وجه را به حساب فروشگاه واریز نماید. مشتری با قبول قوانین سایت حق هر گونه اعتراض در این موارد را از خود سلب می نماید.
همچنین اگر کالایی با قیمت اشتباه و بالاتر از قیمت واقعی برای مشتری فاکتور و ارسال شده باشد، پس از اطلاع و اطمینان فروشگاه از بروز اشتباه، ظرف مدت ۷ روز مابه التفاوت وجه را به حساب مشتری محترم واریز خواهد نمود.
توجه : ملاک درج قیمت اشتباه در سایت ، تفاوت بیش از ۲۰ درصد قیمت سایت و قیمت عرف بازار می باشد.

 

ماده ۱۰ : امکان ارسال کالای اشتباه

سپاس پت همواره سعی می نماید دقیقا کالای سفارش داده شده توسط مشتری را برای ایشان ارسال نماید ؛ اما به دلیل حجم بالای سفارشات و امکان خطای سیستمی یا انسانی ، در موارد معدود ممکن است کالای اشتباهی برای مشتری ارسال گردد. در این موارد همانطور که در بند ۱ ماده ۸ به صراحت اعلام گردیده ، مشتریان موظف هستند هنگام تحویل گرفتن سفارش و قبل از بازکردن بسته بندی ، مشخصات کالای سفارش داده شده را با کالای تحویلی مطابقت داده و در صورت مغایرت از تحویل گرفتن آن خودداری نماید. حال چنانچه مشتری بدون چک کردن کالا را تحویل و از بسته بندی و پلمپ اولیه خارج نموده باشد ، در صورتیکه قیمت کالای تحویل گرفته شده بیشتر از کالای سفارش داده شده باشد ، موظف است مابه التفاوت وجه را حداکثر ۴۸ ساعت پس از اطلاع، به حساب فروشگاه واریز نماید، در غیر اینصورت فروشگاه حق خواهد داشت نسبت به پیگیری از طریق مراجع قضایی ذیصلاح اقدام و در اینصورت کلیه خسارات ، هزینه های دادرسی و حق الوکاله بر عهده مشتری خواهد بود. اما در صورتیکه کالای تحویل گرفته شده توسط مشتری ارزان تر از کالای سفارش داده شده باشد، فروشگاه موظف است حداکثر ۷۲ ساعت پس از اطلاع ، مابه التفاوت را به حساب مشتری واریز نماید.

 

ماده ۱۱ : راه های ارتباطی بین اعضاء و مشتریان با فروشگاه و بالعکس

راه های ارتباطی بین اعضا ء و مشتریان با فروشگاه یا بالعکس شامل ایمیل ، واتس اپ و پیامک می باشد. کلیه مواردی که از طریق ایمیل یا پیامک اعلام می گردد در حکم اظهارات رسمی هر یک از طرفین می باشد ، ایمیل فروشگاه  sepaspet@@gmail.com  میباشد.

راه های ارتباطی از طریق واتساپ :  ۰۹۱۲۶۴۹۹۶۲۹ و ۰۹۱۹۲۶۸۳۵۴۲ و ۰۹۲۰۶۴۹۹۶۲۹ میباشد.

ایمیل و شماره پیامک (شماره تلفن همراه) مشتری نیز مطابق با اطلاعات ارائه شده در هنگام ثبت نام در سایت یا ثبت سفارش می باشد.

ماده ۱۲ : تبادل نظر در سایت

۱ ) در سایت امکان بحث و تبادل نظر با سایر کاربران ، ثبت نظرات ، پیشنهادات و سؤالات فراهم شده است. در این زمینه کاربران موظف هستند از درج هرگونه مطالب مغایر با اصول قانونی و اخلاقی ، افترا آمیز ، تهدید کننده حریم خصوصی افراد یا حقوق مالکیت معنوی و هرگونه مطالب ناشایست دیگر جداً خودداری نمایند،در غیراینصورت کلیه مسئولیت و عواقب قانونی آن بر عهده ایشان می باشد.
۲ ) فروشگاه در نشر یا عدم نشر نظرات کاربران دارای اختیار کامل می باشد.
۳ ) در صورتیکه کاربری نسبت به رعایت و ضوابط فروشگاه در درج نظرات توجه کافی نداشته باشد ، فروشگاه مجاز است از دسترسی مجدد کاربر به سایت جلوگیری به عمل آورده و در صورت لزوم وی را تحت پیگرد قانونی قرار دهد.

 

ماده ۱۳ : محتوای سایت

۱ ) سپاس پت حداکثر تلاش خود را برای درج اطلاعات صحیح (از جمله قیمت ، اطلاعات فنی ، عکس کالاها و مقالات) به کار می گیرد ، با این حال درست بودن تمامی مطالب و بدون نقص بودن محتوای اطلاعات خود را تضمین نمی نماید.
۲ ) سپاس پت در راستای افزایش آگاهی و اطلاع رسانی به کاربران سایت ، نسبت به تهیه محتوای لازم اقدام نموده است. این اطلاعات توسط گروه تخصصی سایت و از منابع معتبر و با دقت در اعتبار آنها تهیه شده و به صورت مستمر از جهت درست و به روز بودن بازبینی می گردند. با این حال زنبیل هیچ گونه مسئولیتی را در قبال محتوای این مطالب، اشکالات غیرعمدی و ایرادات نگارشی آن نمی پذیرد.
۳ ) سپاس پت خود را مجاز می داند در هر زمان نسبت به تغییر محتوا و اطلاعات سایت و محصولات اقدام نماید.

 

ماده ۱۴ : تبلیغات فروشگاه سپاس پت

۱ ) تبلیغات فروشگاه در چهارچوب کلیه قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران به ویژه ماده ۲ آیین نامه اجرایی ماده ۷ قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان و مواد ۵۰ الی ۵۵ قانون تجارت الکترونیک صورت می گیرد. کلیه ی مشتریان جهت آگاهی از آخرین اخبار و اطلاعات فروشگاه و همچنین آگاهی از تخفیفات و پروموشن ها اجازه ی ارتباط از طریق پیامک ایمیل و مرسولات کاغذی را به فروشگاه می دهند.

ماده ۱۵ : مسئولیت ها و تعهدات کاربران و مشتریان برای استفاده از سایت

۱ ) هر گونه استفاده غیر متعارف، غیر مجاز و غیر قانونی از سایت توسط کاربران که منجر به آسیب، خرابی، از دست رفتن یا تغییر اطلاعات، افشای اطلاعات شخصی کاربران و سایر ضرر و زیان های احتمالی گردد، پیگرد قانونی به دنبال خواهد داشت.
۲ ) کاربران موظف به حفاظت از اطلاعات شخصی کاربری خویش بوده و مسئولیت تبادل هرگونه اطلاعاتی که از طریق شناسه کاربری و رمز عبور آن ها صورت می گیرد بر عهده آنان است.

 

ماده ۱۶ : استفاده از نام ، عکس و تجربه خرید مشتریان

استفاده از نام، عکس یا لوگو و تجربه خرید مشتریان ، در جهت معرفی و اشتراک گذاری تجربیات مشتریان در خرید از فروشگاه با رضایت آنها و در چهارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران صورت می گیرد.

ماده ۱۷ : حق مالکیت مادی و معنوی

کلیه محتوای سایت صرفاً متعلق به فروشگاه اینترنتی سپاس پت (برند تحت مالکیت گروه تولیدی سپاس) بوده و هرگونه کپی برداری و استفاده شخصی یا تجاری از آن بدون کسب مجوز مکتوب از فروشگاه غیر مجاز و پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

ماده ۱۸ : اختیارات فروشگاه سپاس پت

۱ ) سپاس پت همواره خود را مجاز و مختار می داند که نسبت به ایجاد تغییرات دلخواه در سایت از جمله تغییرات فنی و ظاهری، تغییر خدمات و نحوه ارائه آن، تغییر محتوا و اطلاعات سایت، تغییر در سیاست ها، حقوق و قوانین اقدام نماید.
۲ ) سپاس پت در هر زمانی اختیار را دارد که بنا به مصالح خود، ارائه سرویس به مشتریان و برقراری ارتباط با آنان را متوقف و نسبت به تغییر یا حذف کلیه مطالب یا خدمات خویش اقدام نماید.
 
سایت سپاس پت به جز آدرس www.sepaspet.com هیچ گونه فروشگاه دیگر و فروش حضوری ندارد. درصورتیکه سایت بخواهد از طرق دیگری با مشتریان خود ارتباط برقرار نماید ، حتماً آن را به صورت رسمی اطلاع رسانی خواهد کرد لذا در مقابل زیان های ناشی از تماس مشتریان با هرگونه راه ارتباطی غیرمجاز که از نام سپاس پت استفاده نموده باشند، پاسخگو نخواهد بود.
 
سپاس پت همچنین از طریق پیج اینستاگرامی رسمی خود با آدرس instagram.com/sepas_cage نیز در حال فعالیت و معرفی و فروش محصولات خود میباشد.
 
کانال تلگرامی سایت سپاس پت https://t.me/sepass10shop میباشد.

 

ماده ۱۹ : موارد خاص

با توجه به اینکه قوانین فوق، قوانین کلی فروشگاه بوده و ممکن است در موارد خاص مشمول برخی کالاها نگردد، توضیحات درج شده در فاکتور و رسید تحویل کالا، که به امضاء مشتری می رسد، در این موارد ملاک عمل خواهد بود.


ماده ۲۰: مرجوعی


مرجوعی در سپاس پت فقط بدلیل اشکال فنی مورد بررسی است و در غیر این صورت مرجوعی انجام نخواهد گرفت
در صورت ایراد فنی کالای ارسال شده از سپاس پت برای شما فقط تا ۲۴ ساعت پس از درخواست فرصت اعلام آن را به کارشناسان دارید و در صورتی که در این مدت اقدام به اطلاع به کارشناسان سپاس پت ننمودید درخواست مرجوعی رد شده و مورد بررسی قرار نمیگیرد.