نمایندگی محصولات پت شاپ ها

نمایندگی فروش محصولات گروه تولیدی سپاس

مجموعه تولیدی سپاس (گروه قفس سازی) در ایران با بیش از 60 نمایندگی فعال فروش در ایران (پت شاپ ها ، همکاران فروشنده ، پیج های فروشگاهی و وب سایت های فروشگاهی) بصورت رسمی در سراسر نقاط کشور در حال فعالیت و تامین محصولات مورد نیاز مصرف کنندگان است. مجموعه سپاس آمادگی خود را جهت اخذ و دریافت نمایندگی محصولات خود به سایر فروشندگان و مدیران فروش پت شاپ ها و همکاران فروشنده  لوازم جانبی حیوانات خانگی و پرندگان زینتی با بیش از 300 محصول متنوع (انواع قفس های بزرگ و کوچک پرندگان ، استندهای طبیعی خاص ، خوراک و دارو و مکمل ، اسباب بازی های چوبی و …) را اعلام میکند.

همه همکاران عزیز میتوانند در صورت دارا بودن شرایط لازم ، پس از پر کردن فرم درخواست زیر و تایید بخش مدیریت فروش مجموعه تولیدی سپاس ، نمایندگی فروش سپاس را در شهر خود به عهده بگیرند.

از دیگر مزایای دریافت نمایندگی محصولات سپاس :

1- بهره مندی از بهترین و مناسبترین قیمت های عمده همکاری
2-ارسال کاملا رایگان محصولات برای سفارشات بالای 4 میلیون تومان به تمامی نمایندگان در سراسر نقاط کشور
3-بسته بندی کارتون و حرفه ای تمامی محصولات بصورت ویژه
4-پشتیبانی کامل تیم فنی (بازاریابی ، تبلیغات و فروش) گروه تولیدی سپاس به نمایندگی
و …

جهت ثبت و درخواست نمایندگی فرم زیر را بصورت کامل پر کرده و در صورت امکان اطلاعات را به درستی وارد نمائید تا توسط کارشناسان فروش سپاس پت بررسی گردد.

(در صورتی که فروشگاه و پت شاپ شما بصورت حضوری است ، اسم فروشگاه و آدرس و در صورتی که وب سایت فروشگاهی آنلاین و یا پیج فروشگاهی اینستاگرامی (فروش اینترنتی) هستید آدرس پیج و یا سایت خود را اعلام فرمائید.)

نام و نام خانوادگی*
اگر توضیحاتی دارید بنویسید