دریافت نمایندگی فروش سپاس پت

مجموعه تولیدی سپاس (گروه قفس سازی) در ایران با بیش از ۶۰ نمایندگی فعال فروش در ایران (پت شاپ ها ، همکاران فروشنده ، پیج های فروشگاهی و وب سایت های فروشگاهی) بصورت رسمی در سراسر نقاط کشور در حال فعالیت و تامین محصولات مورد نیاز مصرف کنندگان است. مجموعه سپاس آمادگی خود را جهت اخذ و دریافت نمایندگی محصولات خود به سایر فروشندگان و مدیران فروش پت شاپ ها و همکاران فروشنده  لوازم جانبی حیوانات خانگی و پرندگان زینتی با بیش از ۳۰۰ محصول متنوع (انواع قفس های بزرگ و کوچک پرندگان ، استندهای طبیعی خاص ، خوراک و دارو و مکمل ، اسباب بازی های چوبی و …) را اعلام میکند.

همه همکاران عزیز میتوانند در صورت دارا بودن شرایط لازم ، پس از پر کردن فرم درخواست زیر و تایید بخش مدیریت فروش مجموعه تولیدی سپاس ، نمایندگی فروش سپاس را در شهر خود به عهده بگیرند.

از دیگر مزایای دریافت نمایندگی محصولات سپاس :

۱- بهره مندی از بهترین و مناسبترین قیمت های عمده همکاری
۲-ارسال کاملا رایگان محصولات برای سفارشات بالای ۴ میلیون تومان به تمامی نمایندگان در سراسر نقاط کشور
۳-بسته بندی کارتون و حرفه ای تمامی محصولات بصورت ویژه
۴-پشتیبانی کامل تیم فنی (بازاریابی ، تبلیغات و فروش) گروه تولیدی سپاس به نمایندگی
و …

جهت ثبت و درخواست نمایندگی فرم زیر را بصورت کامل پر کرده و در صورت امکان اطلاعات را به درستی وارد نمائید تا توسط کارشناسان فروش سپاس پت بررسی گردد.

(در صورتی که فروشگاه و پت شاپ شما بصورت حضوری است ، اسم فروشگاه و آدرس و در صورتی که وب سایت فروشگاهی آنلاین و یا پیج فروشگاهی اینستاگرامی (فروش اینترنتی) هستید آدرس پیج و یا سایت خود را اعلام فرمائید.)